Kierunek studiów idealny dla entuzjastów motoryzacji

Badź dobrym kierowcą

Written by:

Żyjemy w czasach kiedy samochód ma już co 7. mieszkaniec ziemi. Tylko w Polsce z samochodu korzysta na co dzień niemal 20 mln osób. Dla wielu z nich auto to coś więcej niż tylko środek transportu, ale i pasja. Dla nich oraz dla wszystkich tych, którzy an co dzień chcą się zajmować tuningiem samochodem otworzono w Warszawie nowy kierunek studiów. Entuzjaści motoryzacji mogą więc zacierać ręce z radości.

Budowa i tuning samochodowy to dziedzina, która rozwija się prężnie. Jednak nie jest to na pewno sprawa prosta i niewiele osób się na tym zna. Rozwiązaniem są więc studia o specjalizacji budowa i tuning samochodów UTH. Pozwalają one na zdobycie szerokiej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych oraz cennego doświadczenie zawodowego. Studia te realizowane są we współpracy z Instytutem Transportu samochodowego oraz Przemysłowym Instytutem Motoryzacji.

Kierunek ten jest idealny dla osób, które na co dzień interesują się motoryzacją oraz budową pojazdów samochodowych. W ten sposób poznać można bowiem m.in. nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne napędów, nadwozia czy podwozia. To kierunek rewolucyjny w skali całego kraju, który daje osobom, które go ukończą duże możliwości podjęcia zatrudniania i nie tylko.